Türkiye geneli bayilikler verilecektir

Garanti Şartları

SATIŞ SONRASI

Garanti Şartları

* Ürünlerimiz fatura tarihi itibari ile kullanıcı hataları dışında teknik servis tamir bakım ve değişim şartları ile 2 yıl garantilidir.

* Harici tip Driverlı ürünlerin (örnek; Led Panel) Driver arızası durumunda Driver değişimi, Led arızası durumunda ürün değişimi yapıl - maktadır.

* Led Trafoları, Led Ampuller, Led Bant Armatürler, Tablet Projektörler ve Solar Ürünlerin arızalanması durumunda ürün değişimi yapıl - maktadır.

* Led Ray Spot, Yüksek Wattlı Led Projektörler, Yerli Üretim Wallwasher’lar, Havuz Armatürleri ve Sanayi Tipi Armatürlerde öncelikle teknik servis hizmeti verilmekte arızanın giderilememesi durumunda ürün değişimi yapılmaktadır.

* Ürünlerin kullanım amacı haricinde kullanılması, üzerinde herhangi birtadilat yapılması, garantisüresini belirleyen fatu ranın ibraz edile - memesi, yüksek yada düşük gerilime maruz kalması gibi durumlarda garanti kapsamından çıkar.

* Tamir kapsamına giren ürünlerin tarafımıza MNG KARGO ile fabrika adresimiz olan Zafer Mah.118. Sk. No:14/C Esenyurt / İSTANBUL adresine Anlaşma No: 613040242 (MNG Bilge Şube) ürünler kabul edilmez. KDV hariç 10.000 TL üzerindeki siparişlerde nakliye bedeli tarafımızca ödenir. Belirtilen tutar altındaki siparişler anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli olarak sevk edilir.