1991 yılında telekomünikasyon sistemleri sektöründe kurduğumuz firmamız ALOSAN Telekomünikasyon, gerek müşteri portföyünün ihtiyaçları gerekse sektördeki eksiklikler sebebiyle 2005 yılında FORLIFE markasıyla aydınlatma alanında faaliyet göstermeye başladı.

İlk olarak tasarruflu ampul çeşitlerimiz ile aydınlatma sektöründe yer alırken, aydınlatmada geleceğin LED ile kesiştiğini görerek, çalışmalarımızı verimli ve çevre dostu LED aydınlatma üzerine yoğunlaştırdık.

Başarının tecrübe, çok çalışma, teknolojiye yatırım, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup, bunu şirketimizin hayat felsefesi olarak benimsedik. Çin’ de kurmuş olduğumuz fabrikamız ile ürünlerimizi siz değerli iş ortaklarımızın isteği doğrultusunda dünya standartlarında ürettik. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler sunarak iş ortaklarımıza piyasanın en rekabetçi firmaları olma avantajını sağladık. Şirketimizin kısa zamanda gerçekleşen hızlı büyümesi zamanla istikrara dönüşerek, aydınlatma sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yer almamızı sağladı.

2017 yılında HBS Tarım Şirketi ile HARNEK Tarım Şirketlerini bünyemize kattık. 50.000 ağaçlık 1100 dönüm arazi üzerinde iyi tarım sertifikalı organik ürünler ile doğal kaynakları en iyi şekilde kullanarak sağlıklı tarımsal ürünler üretimine başladık.

2018 yılında 3000 metrekarelik bölge müdürlüğümüzü, İstanbul Anadolu yakasında Forlife Plazayı kurduk. İçerisinde tüm aydınlatma ürünlerini interaktif olarak sergilediğimiz büyük bir Showroom hazırladık. Ayrıca 3600 metrekare alan üzerine kurulu üretim tesisimizle, Çin’de başladığımız üretici kimliğimizi Türkiye’ye Taşıdık.

İstanbul’un İncisi Boğaza Nazır 1000 metrekare bir yalıyı restore ederek, Dünya çapında gayrimenkul yatırımı projemizi YALI Gayrimenkulle 2018 yılında hayata geçirdik.

Bu süreçte bizimle iş birliği içerisinde olan siz değerli dostlarımıza teşekkür eder, 2020 yılının tüm sektör için başarılı geçmesini dileriz.